Recenze Joyetech eGo AIO startovací sada 1500mAh Černá / Šedá 1 ks

Ověřený zákazník MojeElektronickaCigareta.cz

Kába

Přidáno: 29. března 2017

Zakoupeno v MojeElektronickaCigareta.cz

• Jednoduchá manipulace, nemusím nic nastavovat, dle návodu jsem sestavil a již pouze používám cca 14 dní bez problému, bez poruchy, bez výměny žhavicí hlavy
  • Uvidím jak baterka

Z počátku jsem se pral se zvykem z klasické cigarety a sice síla a četnost potahů, nejprve jsem přepaloval vatičku ve žhavicí hlavě, následně mě e-cigareta téměř nedýmila z obav o silnější potáhnutí kvůli spálené chuti, ale cca po 3 dnech jsem se sžil. Na to, že jsem původně neuvažoval o skončení s klasickou cigaretou již 14 dní nula cigaret, pouze e-cigareta, myslím za slušnou cenu něco pro zdraví.

Náplň vydrží: Dlouho

• Pro začátek vapování ( kouření el. cigaret) skvělá volba

Ověřený zákazník Elektronická cigareta e-Pohoda

Přidáno: 8. září 2016

Zakoupeno v Elektronická cigareta e-Pohoda

• Pro začátečníka a lehkého kuřáka naprosto dostačující
  • Velice jednoduché ovládání a manipulace - doplnění liquidu, výměna clearomizéru
  • Baterie vydrží cca 4-5 dní při ekvivalentu kouření 5 cigaret denně
  • Nelze vyměnit baterii

Spotřeba liquidu je poněkud relativní, záleží na síle, délce a frekvenci kouření. Silný kuřák co kouří krabičku denně bude asi doplňovat a nabíjet asi každý den.

Náplň vydrží: Dlouho
Ověřený zákazník eliquidshop.cz

Laky

Přidáno: 23. srpna 2016

Zakoupeno v eliquidshop.cz

• Kompaktní.
  • All-in-one uspořádání je velmi praktické, měníte jen atom. a náplň.
  • Vapování i za připojené nabíječky.
  • Náustek se spirálou je skvělá věc.
  • Je dost hlučná, nevím jestli je to nastavením nebo liquidem ale všichni okolo na vás koukaj, co vám to střílí a bublá u pusy. Pro mě je to hodně nepříjemné... nikde jsem nenašel, jak tento jev zmírnit.

Účel samozřejmě plní, jen mi fakt vadí že je hlučná. Možná šlo jen o nepochopení ale netuším, jakým způsobem nastavit množství proudícího vzduchu nahoře na ovládacím prstenci. Není zde žádná stupnice jen tečka na tečku a to jsem vypozoroval, že je nejvyšší průchod vzduchu. V jiných polohách nepoznávám rozdíl ale asi jsem amatér :)

Kouřivost: Velká
Náplň vydrží: Krátce